Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

CristalProfi e702 greenline JBL NEW!!

602817

Filtr zewnętrzny do akwariów 60 - 200 litrów.

Więcej szczegółów

2-7 dni

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

429,00 zł / szt

+42 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ekstremalnie cichy filtr zewnętrzny dla czystej i zdrowej wody akwariowej.

Crystalprofi e702:

 • Filtr zewnętrzny dla czystej i zdrowej wody akwariowej: zamknięty system obiegu wody do akwariów 60 -200 litrów (60 - 100 cm)
 • Kompletnie wyposażony i gotowy do podłączenia: wbudowany system szybkiego startu, Uruchomienie filtra bez zasysania wody. Prosty montaż
 • Ekstremalnie cicha praca przy wydajności pompy 700 l/h. Opatentowany nowy system z przedfiltrem z 100% większą powierzchnią niż w modelu 701.
 • Wysoka biologiczna wydajność filtracji z 6,1 l pojemności, obrotowe przyłącza węży o 360°, łatwa wymiana mas filtracyjnych.
 • Posiada Certyfikat TÜV, Bezpieczny i Energooszczędny: ogromna oszczędność energii

Właściwości:

 • Energooszczędność

Filtry serii JBL CRISTALPROFI© geenline potrzebują do 43% (w zależności od modelu) mniej prądu niż porównywalne starsze modele.

 • Maksymalna wydajność przy cichej pracy

Nowa technologia silnika umożliwia tak samo efektywną cyrkulację wody w akwarium, jak w starszych modelach. Udoskonalony wirnik pompy, posiadający łożyska ceramiczne gwarantuje cichą pracę i długą żywotność urządzenia.

 • Rzadkie czyszczenie

Bezpośrednio pod głowicą pompy znajduje się nowo opracowany kosz do złóż filtracyjnych Combi II, charakteryzujący się tym, że złoże filtracji wstępnej jest bardzo łatwo dostępne. Przy regularnej wymianie złóż filtracji wstępnej tylko rzadko trzeba czyścić pozostałe złóża.

 • Zawiera niezwykle efektywne kulki filtracji biologicznej JBL MicroMec

Dzięki owalnej formie i różnej średnicy powstaje efekt samoczyszczenia. Dzięki temu złoże filtracyjne musi być czyszczone tylko niezwykle rzadko. Razem z łatwym do czyszczenia wkładem filtracji wstępnej możliwe są odstępy czasowe czyszczenia głównego filtra nawet do roku.

 • Łatwy start, bezpieczeństwo

Wbudowany system szybkiego startu umożliwia dziecinnie łatwy start pracy filtra bez uciążliwego zasysania wody. Wszystkie części filtra są bardzo łatwe w montażu i tak skonstruowane, że nie możliwe jest nieprawidłowe ich złożenie.
Nowoczesny, opatentowany [EP 1869973] blok przyłącza węża z zatrzymywaniem wody zapobiega przypadkowemu wypływaniu wody podczas jego odłączania od filtra. Sprawdzony przez TÜV/GS

 • Kompletnie wyposażony i gotowy do podłączenia

Filtr ten jest wyposażony w złoża filtracyjne i jest gotowy do podłączenia. Złoża filtracyjne są w ten sposób wybrane, aby zapewniały efektywne mechaniczne i biologiczne oczyszczanie wody. W ten sposób zapewniona jest czysta i zdrowa woda w akwarium. Załączone akcesoria umożliwiają łatwe przyłączenie do niemalże wszystkich akwariów słodko i słonowodnych.

Dane techniczne:

 CP e702greenline
maks. wydajność pompy [l/h]  700
do akwarium [l]  60-200
Dł x Szer x Wys [mm]*  180 x 210 x 350
Obudowa/pojemnik filtra [l]  6,1
kosze filtracyjne [l] /ilość  1,2/2
kosz filtracyjny CombiII [l]  1,1
złoża filtracyjne [l]  3,5
wąż [mm]  12/16
napięcie[V] /częstotliwość [Hz]  230/50 (110 / 60)
pobór mocy [W]  9 (11)
*łącznie z blokiem przyłącza węża 

W zestawie:

Instalacja filtra zewnętrznego do akwariów, CristalProfi e702 greenline, w zestawie węże, 12/16 rurki, koszyk ssący, kolanka, przyssawki, masy filtracyjne (kule do filtracji biologicznej i biologiczna gąbka filtracyjna).

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - CristalProfi e702 greenline JBL NEW!!

CristalProfi e702 greenline JBL NEW!!