Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Mata pod akwarium 150x50 cm Aquael

113863

Wyjątkowo gęsta pianka, idealnie chroniąca dno zbiornika. Rozmiar: 150 x 50cm.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

35,11 zł / szt

-12%

39,90 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 35,11 zł

+3 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowe podkładki ochronne mają ciemny kolor dzięki czemu po umieszczeniu pod zbiornikiem są praktycznie niewidoczne.

Podkładki pod akwarium:

  • Szeroka gama rozmiarów.
  • Wyjątkowo gęsta pianka idealnie chroniąca dno zbiornika.
  • Ciemny kolor (mało widoczne pod akwarium).
  • Zapewniają izolację termiczną dna akwarium = niższe koszty ogrzewania.
  • Chronią powierzchnię mebla przed porysowaniem.

Wymiar podkładki: 150x50 cm.

W ofercie AQUAEL pojawiły się nowe, uniwersalne podkładki ochronne pod akwaria wykonane z gęstej i odpornej na uszkodzenia pianki.

Nowe podkładki ochronne mają ciemny kolor dzięki czemu po umieszczeniu pod zbiornikiem są praktycznie niewidoczne. Doskonale chronią delikatne, szklane dno akwarium przed uszkodzeniem. Ich zastosowanie jest szczególnie istotne w przypadku dużych i ciężkich zbiorników. Jednocześnie zabezpieczają powierzchnię mebla przed porysowaniem przez szklane dno akwarium (można stosować je w tym celu również pod terraria). Stanowią także zabezpieczenie termiczne ograniczając „uciekanie” ciepła ze zbiornika i zmniejszając zużycie energii elektrycznej na ich ogrzewanie.

Nowe podkładki są dostępne w rozmiarach: 40x25 cm, 60x30 cm, 80x35 cm, 100x40 cm 120x40 cm i 150x50 cm dopasowanych do rozmiarów dna standardowych zbiorników AQUAEL i AQUA SZUT (oraz większości innych producentów). Starannie dobrany materiał z którego zostały wykonane zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz doskonałą ochronę dna akwarium przed pęknięciem.

Podkładki dostępne na innych aukcjach:

Produkt    Wymiary
Podkładka 40   40x25
Podkładka 60   60x30
Podkładka 80   80x35
Podkładka 100   100x40
Podkładka 120   120x40
Podkładka 150   150x50

Dokumenty do pobrania:

Newsletter. pdf

O firmie:

Od 30 lat AQUAEL produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium słodkowodnego oraz stawu ogrodowego. W ofercie firmy znajduje się również wiele produktów skierowanych do miłośników akwarystyki morskiej i oferta ta jest systematycznie poszerzana.
Do najważniejszych grup produktowych należą filtry akwariowe, grzałki, pokrywy oświetleniowe, kompletne zestawy akwariowe oraz napowietrzacze. Szczególnie duży nacisk kładziony jest na wdrażanie innowacji i niespotykanych dotąd rozwiązań technologicznych.
Najnowszym osiągnięciem firmy AQUAEL jest nowy, duży zestaw do akwarystyki morskiej REEF MASTER XL.


AQUAEL od lat przyczynia się do propagowania i rozwoju polskiej akwarystyki organizując i sponsorując bardzo wiele wydarzeń akwarystycznych. Firma wspiera liczne wystawy akwarystyczne, spotkania miłośników akwarystyki, konkursy, zloty, itp. wspólnie z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami akwarystycznymi. Wspiera również publiczne placówki takie jak ogrody zoologiczne.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się akcja „Akwarium Za Jeden Uśmiech” prowadzona od 2012. Do pierwszej edycji konkursu zgłosiło się 98 szkół, domów dziecka, przedszkoli i innych placówek edukacyjno-wychowawczych i nadesłano ponad 5 tys. prac dzieci.

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Mata pod akwarium 150x50 cm Aquael

Mata pod akwarium 150x50 cm Aquael