Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Promocje

Stronti+ 30 ampułek PRODIBIO

PRO153

Dostarcza stront potrzebny do stymulacji wzrostu korali madreporowych i małży oraz produkcji użytecznych glonów wapienncyh, które kolonizują skały dekoracyjne.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

129,00 zł / szt

+12 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Stronti + - dostarcza stront potrzebny do stymulacji wzrostu korali madreporowych i małży oraz produkcji użytecznych glonów wapienncyh, które kolonizują skały dekoracyjne.

Opis:

  • Stront jest niezbędnym pierwiastkiem śladowym w akwariach morskich i ma duże znaczenie dla rozwoju korali w zamkniętym środowisku zbiornika z rafą.
  • Stront stymuluje wzrost korali madreporowych (twardych) i bierze udział w rozwoju glonów wapiennych oraz krasnorostów, które tworzą żywą skałę.
  • Stront i wapń są budulcem szkieletów tych organizmów, co oznacza, że zapotrzebowanie na stront w środowisku akwarium z rafą utrzymuje się na stałym poziomie.
  • Śladowe pierwiastki są stale uzupełniane w naturalnym środowisku oceanicznym, ale w akwarium z rafą stężenie strontu szybko spada, co oznacza, że musi on być stale dostarczany do zbiornika. STRONTI+ pokrywa w pełni zapotrzebowanie na stront, niezbędny do optymalnego i zdrowego rozwoju korali, małży i glonów wapiennych.
  • Zawartość strontu zmniejsza się proporcjonalnie do zawartości wapnia w akwarium z rafą, więc możesz oszacować zapotrzebowanie na stront poprzez zbadanie poziomu wapnia w akwarium.

Dakowanie:

  • 1 fiolka na każde 200l / 15 dni

RATY PayU

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Stronti+ 30 ampułek PRODIBIO

Stronti+ 30 ampułek PRODIBIO