Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Kordon pH Stabilizer 7.0 [118ml]

Kordon pH Stabilizer 7.5 [118ml]

Stabilizuje pH na poziomie 7,5

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

10,50 zł / szt

-30%

15,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 15,00 zł

+1 pkt lojalnościowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji
Preparaty Kordon pH Stabilizer 7.0, Kordon pH Stabilizer 7.5 oraz Kordon pH Stabilizer 8.2 opracowane są w taki sposób, aby mogły być zastosowane  do przytrzymania pH po regulacji poziomu pH przy użyciu produktów Kordon pH Increase oraz Kordon pH Decrease. W zależności od warunków biologicznych, stabilizatory pH firmy Kordon wyregulują i utrzymają określony poziom pH wody nawet przez 60 dni. Nowa linia produktów pH firmy Kordon to rewelacyjne preparaty przeznaczone do szybkiego i skutecznego sterowania poziomem pH w akwariach.

7,5 pH to wartość w której żyje i rozmnaża się większość ryb z wód słonawych przy ujściach i deltach rzek, a także pielęgnic.
Wartość pH w akwariach się stale zmienia z powody biologicznej i chemicznej aktywności. Często pH nowych akwariów jest wysokie (powyżej 7,0 - alkaliczne), a w akwariach starszych zaczyna spadać (poniżej 7,0 - kwaśne) wraz z dojrzewaniem akwarium.

Każdy stabilizator pH został opracowany z myślą o nieco innych warunkach panujących w wodzie:

 Kordon pH 7.0 – wody słodkie: złote rybki, karpie koi, ryby żyjące w akwariach zbiorowych
 Kordon pH 7.5 – wody brachiczne: argusy, rozdymkowate, monodaktylowate, molinezje oraz pielęgnicowate
 Kordon pH 8.2 – wody słone: wszystkie ryby słonowodne oraz pielęgnicowate pochodzące z jezior afrykańskich Tanganika, Malawi

 

Chcesz zapewnić swoim rybom właściwy poziom pH w zbiorniku?

Jest na to doskonały sposób!

Stabilizuje pH na poziomie 7,5

 Doskonałe rozwiązanie dla ryb słodkowodnych;
 utrzymują właściwe poziomy pH nawet przez 60 dni;
 doskonale sprawdzają się z preparatami pH Increase oraz pH Decrease firmy Kordon w celu osiągnięcia długotrwałego i błyskawicznego rezultatu;
 wyprodukowany w U.S.A.


Wskazówki do użycia

 Wstrząśnij przed każdym użyciem
 Ustaw pH za pomocą produktów Kordon pH Increase lub pH Decrease na poziomie 7,3-7,7pH, następnie użyj Kordon pH Stabilizer 7,5 w celu stabilizacji wody na poziomie zbliżonym do 7,5.
 Możesz użyć Kordon pH Stabilizer dla świeżej wody lub wody w akwarium.
 Najlepsze rezultaty uzyskasz za każdym razem dodając produkt do wody nowej lub podmienianej przed wlaniem jej do akwarium.
 Używanie wysokiej jakości testów Kordon podczas zabiegu jest zalecane.
 Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, nie zamrażać.


DAWKOWANIE
Dodaj 5ml Kordon pH stabilizer na każde 8l wody.

Niektóre ryby są bardzo wrażliwe na zmiany pH, w akwariach z rybaki w środku zaleca się zmianę pH nie więcej niż 0,2pH na dobę.

UWAGA: Preparat przeznaczony do akwarium, nie do spożycia przez ludzi. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą. W przypadku połknięcia udać się do lekarza.Firma Kordon zaopatruje akwarystów oraz posiadaczy stawów hodowlanych w potrzebne im produkty już od lat sześćdziesiątych XX wieku. Stawia na rozwój odpowiednich produktów oraz opracowanie niezbędnej dokumentacji, która pozwoli je optymalnie wykorzystywać. Wszystkie produkty firmy Kordon stosowane w akwarystyce są poparte wnikliwymi badaniami naukowymi, a także są dokładnie testowane jeszcze przed wypuszczeniem na rynek. Kontrola jakości produktów sprawowana jest nie tylko na etapie produkcji, ale również na etapie dystrybucji.


RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Kordon pH Stabilizer 7.5 [118ml]

Kordon pH Stabilizer 7.5 [118ml]