Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Odbłyśnik xR symetryczny T8 14W [310mm]

Odbłyśnik symetryczny z serii xR o długości 310 mm przeznaczony do świetlówek T8 14W + elementy montażowe.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

10,60 zł / szt

+1 pkt lojalnościowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


LUXINO ODBŁYŚNIK SYMETRYCZNY
Odbłyśnik z serii xR o długości 310 mm, dedykowany do świetlówek T8 14W.

Odbłyśniki xR to linia produktów wykonanych na bazie anodowanego aluminium, przeznaczona do świetlówek liniowych, zwiększająca ilość światła w pokrywach i oprawach oświetleniowych stosowanych w akwarystyce i terrarystyce.
Wysoka wydajność
Odbłyśniki xR wykonane z anodowanego aluminium wyróżnia spośród podobnych pozycji na rynku innowacyjna powłoka High Reflection. Powłoka ta naniesiona na powierzchnię odbijającą światło wygładza jej porowatości w skali makro, przez co podnosi skuteczność odbicia z 87% (polerowane, anodowane aluminium) do 95%, co w połączeniu z optymalnym kształtem modułu podwyższa efektywność oprawy.
W efekcie zamontowania odbłyśnika symetrycznego xR w pokrywie nad akwarium lub terrarium o standardowej wysokości 50 cm natężenie światła przy jego podstawie wzrasta o 190%. Umożliwia to znaczną redukcję ilości stosowanych źródeł światła oraz obniżenie kosztów eksploatacyjnych i serwisowych aplikacji oświetleniowej.
Żywotność
Moduły odbłyśników xR zostały wykonane na bazie anodowanego aluminium, odpornego na niszczące oddziaływanie niekorzystnych warunków podwyższonej wilgotności, zarówno wody słodkiej jak i morskiej. Powierzchnia materiału zachowuje właściwości antykorozyjne, jednak częste czyszczenie z osadów z czasem matowi powierzchnię refleksyjną, zmniejszając przy tym jej współczynnik odbicia. Moduły w związku z tym, wykazują w trudnych warunkach krótszy okres realnej użyteczności, aniżeli moduły wykonane ze stali nierdzewnej.
Bezpieczeństwo
Krawędzie oraz narożniki modułów zostały wykończone w sposób minimalizujący ryzyko przypadkowego skaleczenia podczas serwisowania akwarium. Odbłyśniki zabezpieczone są folią ochronną, którą należy usunąć przed montażem modułu w oprawie. Montaż powinien odbyć się do płaskiej powierzchni oprawy lub za pomocą dołączonych do odbłyśnika uchwytów do świetlówek.
Kompletne wyposażenie
W zestawie wraz z odbłyśnikiem znajduje się wykonany z niklowanej stali komplet uchwytów do montażu świetlówek T8 oraz wykonane ze stali nierdzewnej wkręty i nakrętki z zabezpieczeniem przed samoistnym odkręcaniem się. Konstrukcja nakrętki gwarantuje bezpieczne połączenie oraz niweluje problem z "luzowaniem" się uchwytów na odbłyśniku. Odbłyśnik można przykręcić do pokrywy akwarium lub zamontować do świetlówki bez ingerencji w pokrywę.


 

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Odbłyśnik xR symetryczny T8 14W [310mm]

Odbłyśnik xR symetryczny T8 14W [310mm]