Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Wkład do FZN Mini Carbon Aquael

113274

Zestaw trzech wkładów do filtra FZN MINI CARBOMAX. Doskonały w usuwaniu przebarwień i eliminujący toksyczne pozostałosci po lekarstwach. Działanie aż do 90 dni!

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

39,90 zł / szt

+3 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Versamax Mini - mały filtr na duże potrzeby.

Filtry kaskadowe (przelewowe) łączą zalety filtrów wewnętrznych i kanistrowych, czyli łatwość instalacji z dużą wydajnością i uniwersalnością zastosowania. Świetnie sprawdzają się zarówno w dużych jak i w małych akwariach. Specjalnie z myślą o miłośnikach tych ostatnich AQUAEL prezentuje nowość – miniaturowy filtr VERSAMAX (FZN) MINI.

Filtry AQUAEL VERSAMAX MINI są sprzedawane z wymiennym wkładem gąbkowo- fizelinowym. Wkład ten można wymienić na media akcesoryjne, takie jak gąbka + węgiel aktywowany + fizelina oraz gąbka + absorbent fosforanów + fizelina. Są one dostępne jako akcesoria dodatkowe i pozwalają na dopasowanie charakteru filtra do indywidualnych potrzeb danego akwarium.

Wymienne wkłady filtracyjne pozwalają na dopasowanie charakteru filtra do indywidualnych potrzeb danego akwarium. Każdy zestaw zawiera 3 sztuki wkładów filtracyjnych! Co sprawia, że zestaw starcza aż na 3 miesiące użytkowania!

Wkład Carbomax:

  • doskonały w usuwaniu przebarwień,
  • posiadający doskonałe właściwości absorbcyjne, eliminuje toksyczne pozostałości po lekarstwach,
  • Wychwytuje i wiąże rozpuszczone w wodzie substancje chemiczne.

Dostępne rodzaje wkładów filtracyjnych do filtra FZN VERSAMAX MINI:

Standard: wymienny moduł filtracyjny zawierający fizelinę oraz bezfenolową gąbkę. Wkład zapewnia doskonałą filtrację mechaniczna, gwarantując klarowność wody. Gąbka stanowi podłoże dla rozwoju korzystnych kultur bakterii odpowiedzialnych za usuwanie zanieczyszczeń organicznych z akwarium.

Carbomax: leczenie, krystaliczna woda. Wymienny moduł zawierający fizeliną, gąbkę oraz węgiel aktywny. Wkład doskonały w usuwaniu przebarwień, posiadający doskonałe właściwości absorbcyjne, eliminuje toksyczne pozostałości po lekarstwach. Wychwytuje i wiąże rozpuszczone w wodzie substancje chemiczne.

Phosmax: hamowanie rozwoju glonów. Polecany do zbiornikóww których występują problemy z glonami. Eliminuje z wody fosforany, odpowiedzialne za rozrost glonów w akwarium.

Kazdy zestaw zawiera trzy sztuki wkładów. Zaleca się wymianę  co  30 dni, więc cały zestaw wystarczy na 3 miesiące stosowania. Rozwiązanie to eliminuje konieczność uciążliwego czyszczenia filtra i sprawia, że jego obsługa jest szybka, łatwa i przyjemna. 

Aquael

Od 30 lat AQUAEL produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium słodkowodnego oraz stawu ogrodowego. W ofercie firmy znajduje się również wiele produktów skierowanych do miłośników akwarystyki morskiej i oferta ta jest systematycznie poszerzana.
Do najważniejszych grup produktowych należą filtry akwariowe, grzałki, pokrywy oświetleniowe, kompletne zestawy akwariowe oraz napowietrzacze. Szczególnie duży nacisk kładziony jest na wdrażanie innowacji i niespotykanych dotąd rozwiązań technologicznych.
Najnowszym osiągnięciem firmy AQUAEL jest nowy, duży zestaw do akwarystyki morskiej REEF MASTER XL.RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Wkład do FZN Mini Carbon Aquael

Wkład do FZN Mini Carbon Aquael