Influx X3s Inflow (17mm) Cal Aqua Labs Zobacz większe

Influx X3s Inflow (17mm) Cal Aqua Labs

Nowe

Szklany wlot, 17mm.

Więcej szczegółów

Czas Wysyłka od 2 do 7 dni.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 26 pkt lojalnościowych. Możesz je zamienić na kod rabatowy!


269,00 zł

269,00 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

System wlotów wody do filtra Influx służy do doprowadzania wody akwariowej do zewnętrznych filtrów kubełkowych. Wloty CAL Aqua Labs są unikalne pod względem umiejscowienia nacięć na rurce, którymi woda trafia do filtra.

Influx X3s (17mm):

Influx X3s to krótsza wersja Influx X3 dedykowana do zbiorników z wysoko ułożonym hardscapem lub gęsto obsadzonych roślinami. Wewnętrzna część rurki zasysającej ma około 15 cm długości. Wlot wody został dostosowany do średnicy węża 16/22 mm. Szerokość łuku produktu to około 6 cm Przeznaczony do zbiorników o pojemności powyżej 110 l. W zestawie znajduje się wysokiej jakości przyssawka umożliwiająca przyczepienie produktu na wybranej wysokości.

Influx – rurki wlotowe:

System wlotów wody do filtra Influx służy do doprowadzania wody akwariowej do zewnętrznych filtrów kubełkowych. Wloty CAL Aqua Labs są unikalne pod względem umiejscowienia nacięć na rurce, którymi woda trafia do filtra. Zostały one rozmieszczone na różnej wysokości rurki przez co cyrkulacja wody w akwarium zostaje znacznie polepszona. Wlot zasysa wodę z różnych stref wysokościowych zbiornika od dna do strefy środkowej.

Szklane wloty i wyloty wody:

Cal Aqua Labs System Fluxus składa się z rurek Influx transportujących wodę z akwarium do filtra zewnętrzengo oraz z rurek Efflux doprowadzających oczyszczoną wodę z powrotem do akwarium. Produkty są ręcznie wykonane z najwyższej jakości boro-krzemowego szkła laboratoryjnego.

RATY PayU

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Influx X3s Inflow (17mm) Cal Aqua Labs

Influx X3s Inflow (17mm) Cal Aqua Labs

Szklany wlot, 17mm.

Napisz opinię