Kategorie produktów

Dekoracje

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 127 elementów

Nie wyobrażamy sobie profesjonalnego akwarium bez dekoracji. W Planta Garden oferujemy wyselekcjonowane dekoracje do akwarium, dzięki którym Twój zbiornik będzie piękną ozdobą wnętrza, a ryby i pozostałe stworzenia wodne poczują się jak w domu. Sprawdź naszą pełną ofertę dekoracji naturalnych (kamienie i skały, korzenie, muszle i kokosy) i nie tylko (ceramiczne, z tworzywa).

Dekoracje naturalne do akwarium

W naszym sklepie akwarystycznym znajdziesz szeroki wybór naturalnych dekoracji, które docenią mieszkańcy zbiornika. W zależności od potrzeb i wystroju polecamy kamienie i skały, a także korzenie będące świetną kryjówką dla rybek i skorupiaków.

Ozdoby do akwarium z tworzywa

Sztuczne nie znaczy gorsze! W Planta Garden wiemy, jak sprawić, by akwarium było zjawiskowe i przyciągało wzrok. Sprawdź ofertę naszych ozdób z tworzywa – łudząco przypominających korzenie czy skały. Polecamy również dekoracje ceramiczne – są nieszkodliwe dla ryb i roślin, a ich nowoczesny design odmieni niejedno akwarium.

Tła do akwarium

W naszej ofercie znajdziesz także przepiękne tła oraz tła strukturalne, które zmienią Twoje akwarium nie do poznania. Ryby będą czuć się bezpieczniej, a do tego lepiej się zaprezentują niż na tle ściany. Sprawdź naszą ofertę już dziś i wybierz dekoracje do swojego akwarium.